Ansatte

Daglig leder:

Janne K. Hovland Janne K. Hovland

tlf: 760 54131 / 932 10 460

E-post: janne@vvasvo.no

 


Nestleder:

Rolf Ivar Pedersen

tlf: 760 54145 / 930 85 941

E-post: rolf-ivar@vvasvo.no

 

 

Attføringsleder:

Gro Stensvoll Gro Stensvoll

Tlf: 760 54136 / 472 64 453

E-post: gro@vvasvo.no



Kontoransvarlig:

Lillian Elvebakken

Tlf: 760 54130

E-post : lillian@vvasvo.no



Arbeidsleder bruktbutikk:

Katrine Fjelltun Katrine Fjelltun

Tlf: 760 54137 / 959 45 707

E-post: butikk@vvasvo.no

 

 

Arbeidsleder ved, transport og uteområder

Bjørn-Harald Brenna

Tlf: 760 54146

E-post: bjorn-harald@vvasvo.no

 


Sjåfør / porduksjonsmedarbeider:

Per Jørgen Johnsen

Tlf: 977 10 603

E-post: perjorgen@vvasvo.no

 


Arbeidsleder Isopor og garnspretting:

Jonny Madsen Jonny Madsen

Tlf: 760 54135

E-post:isopor@vvasvo.no

 


Arbeidsleder snekker:

Stig Hansen Stig Hansen

Tlf: 760 54144

E- post: snekker@vvasvo.no

 


Arbeidsleder design, krans og gravstell:

Helene Clausen Helene Klausen

Tlf: 760 54132

E- post: krans@vvasvo.no

 


Assistent design, krans og gravstell:

Karin Fredriksen

Tlf: 760 54132

E-post: karin@vvasvo.no

 

 

Vaktmester:

Bjørn Rindal

Tlf: 760 54142

E-post: bjorn@vvasvo.no



Avdelingsleder Moskenes:

Thore Hanssen Thore Hansen

Tlf: 760 91204

E-post: moskenes@vvasvo.no

 

 

Avdelingsleder Røst:

Christel Albertsen Christel Albertsen

Tlf: 760 96030 / 476 02 420

E-post: rost@vvasvo.no

 
 
Arbeidsleder Røst:
Halvor Sandbakk
Tlf: 760 96030 / 905 32 847
E.post: rost@vvasvo.no